MedusaCard v Klubovni
sk en

CHCEM MEDUSACARD

Nemáte ešte MedusaCard?

Celé je to zadarmo!
Chceme od vás len meno, priezvisko, email, vašu adresu kam vám pošleme kartu a číslo na mobil (kde vás budeme kontaktovať v prípade súrnych potrieb – zmeny na konte, stratená karta a podobne).

Dostali ste kartu na prevádzke a neviete čo s ňou?
Kliknite sem


Zadajte meno, priezvisko, váš platný email a mobil. Pamätajte, údaje neposkytujeme tretím stranám!

Napíšte nám vašu adresu. V prípade, že adresa doručenia je iná ako vaše trvalé bydlisko, napíšte nám to do poznámky – posledná kolónka na tejto strane.

Dobre si skontrolujte všetky údaje, aby sme vám mohli doručiť vašu MedusaCard. Behom nasledujúcich dní vám priradíme vernostnú kartu. Následne vám príde mail s linkom, kde si nastavíte vaše heslo do MedusaCard konta.

Pre dokončenie registrácie si prosím prečítajte všeobecné obchodné podmienky a poučenie o Vašich právach a ochrane osobných údajov

VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY MEDUSACARD

Vážení hostia, radi by sme vás privítali vo vernostnom programe MedusaCard (ďalej aj „program“). Prostredníctvom MedusaCard odmeňujeme našich stálych hostí za opakované návštevy našich reštaurácií formou najrôznejších odmien, ktoré si môžu premeniť za svoje body, zliav a špeciálnych ponúk. Dovoľte nám stručne vás informovať, akými pravidlami sa MedusaCard riadi. Tieto všeobecné pravidlá MedusaCard upravujú právne vzťahy medzi skupinou Medusa Group a držiteľom karty MedusaCard (ďalej len „držiteľ karty“).

POUČENIE O VAŠICH PRÁVACH A OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV

Spoločnosť MEDUSA GROUP, s. r. o. ako prevádzkovateľ programu garantuje bezpečnosť a ochranu zverených osobných údajov v plnom súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady č. (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (ďalej len „GDPR“), so zákonom č. 122/2013 Z.z. (po 25.05.2018 zákonom č. 18/2018 Z.z.) o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších zmien (ďalej len „ZOOÚ“).
Poskytnutím svojich osobných údajov podpísaním alebo odoslaním vyplneného prihlasovacieho formulára udeľujete spoločnosti MEDUSA GROUP, s. r. o., v zmysle § 11 ZOOÚ (od 25.05.2018 v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) GDPR) výslovný súhlas so spracovaním a uchovaním osobných údajov v rozsahu pohlavie, meno a priezvisko, telefónne číslo, email, trvalé bydlisko, údaje o čase a spôsobe zúčastňovania sa na vernostnom programe, ako aj údaje o zakúpených produktoch a čase každého nákupu (ďalej len „osobné údaje“).

Zvolte áno/nie
* Povinný súhlas
Vyplnením údajov tohto formulára a mojím podpisom vyjadrujem súhlas so všeobecnými obchodnými podmienkami vernostného programu MedusaCard a chcem byť jeho členom. Udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov na účely potrebné pre účasť v programe MedusaCard. *
Chcem e-mailom získať kupóny za odmenu, napríklad 1+1 obed alebo večera zadarmo. Vyjadrujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov pre marketingové účely a zasielaním správ e-mailom, SMS alebo ďalšími spôsobmi priamej marketingovej komunikácie. Zasielanie správ je možné kedykoľvek zrušiť. *